• KLOKAN 2011 - výsledky

• Matematický klokan

Súťaž sa konala v prvý jarný deň (21.marca 2011) pod vedením Mgr. Tomáška na učebniach číslo 5 a 6. Z našej školy súťažilo 60žiakov, a to v kategóriách  Kadet O12 (žiaci 1. a 2.ročníka SOŠ) a Junior O34 (žiaci 3. a 4.ročníka SOŠ). V SR sa v kategóriách

Najúspešnejší riešitelia:

Kategória KADET 1 2

Úspešnosť (počet % z max. počtu bodov)                     Miesto v SR

Matej Bursík, II.S                                           95 %                                                              19.

Daniel Lecák, II.S                                          90,8 %                                                           68.

Ľuboš Baláž, II.S                                           86,7 %                                                           153.

Celkový počet súťažiacich 4 294 žiakov.

Kategória JUNIOR 3 4

Úspešnosť (počet % z max. počtu bodov)                Miesto v SR

Mário Bušfy, III.A                                           73,3 %                                                113.

Štefan Kršiak, III.S                                         72,5 %                                                130. – 149.

Róbert Vachalík, III.S                                     72,5 %                                                130. – 149.

Miroslava Šebestová, III.S                              72,5 %                                                130. - 149.

Slavomír Turčány, III.S                                   72,5 %                                                130. – 149.

Róbert Sokolík, IV.A                                      72,5 %                                                130. – 149.

Celkový počet súťažiacich 2 798 žiakov.

Uvedení žiaci v kategórií JUNIOR sa umiestnili medzi najúspešnejšími 5 % riešiteľmi na Slovensku vo svojej kategórií. Blahoželáme!